Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Dojemný vzkaz pro Pastrňáka: Známe tu bolest, napsala hvězda NHL, která také přišla o miminko

David Pastrňák dostal vzkaz od hvězdy NHL: Známe tu bolest
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
Smrt syna

David Pastrňák s partnerkou Rebeccou Rohlsson prožívají chvíle, které by nechtěl zažít nikdo. Šest dní po porodu jim totiž zemřel malý synek Viggo Rohl. S dojemnou kondolencí nyní přišel další hokejista Evander Kane ze San Jose Sharks, který si podobným peklem sám prošel.

„Viggo Rohl Pastrnak 17. června 2021 - 23. června 2021. Shlíží na nás anděl a říkáme mu syn. Navždy tě budeme milovat. Respektujte prosím naše soukromí v těchto srdcervoucích časech,“ napsal David Pastrňák na začátku týdne na Instagramu.

Pastrňák není sám

S kondolencí ihned přispěchala řada spoluhráčů, ale i jiných sportovních hvězd a celebrit, jako například fotbalista Petr Čech nebo hokejista Dmitrij Jaškin. Nyní ale přišla s dojemnými slovy hvězda NHL. Evander Kane totiž také prožil ztrátu dítěte.

Manželka Anna totiž v roce 2019 potratila holčičku v 26. týdnu těhotenství. „Posíláme nejhlubší kondolenci. Známe tu bolest, která je tou nejhorší, jakou si umíte představit. Jsme zdrceni i za vás,“ uvedl Kane v emotivním vzkazu.

Pastrňák a Kane nejsou jediní hráči z NHL, kteří si museli zažít podobně zdrcující momenty. O potomky přišel například hvězdný obránce Erik Karlsson nebo útočník Erik Haula. Zejména první se ze ztráty vzpamatovával velmi těžce. Nakonec ale všichni bolest překonali, přestože ze srdce nikdy nezmizí.Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy