Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dojemný vzkaz pro Pastrňáka: Známe tu bolest, napsala hvězda NHL, která také přišla o miminko

Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
Smrt syna

David Pastrňák s partnerkou Rebeccou Rohlsson prožívají chvíle, které by nechtěl zažít nikdo. Šest dní po porodu jim totiž zemřel malý synek Viggo Rohl. S dojemnou kondolencí nyní přišel další hokejista Evander Kane ze San Jose Sharks, který si podobným peklem sám prošel.

„Viggo Rohl Pastrnak 17. června 2021 - 23. června 2021. Shlíží na nás anděl a říkáme mu syn. Navždy tě budeme milovat. Respektujte prosím naše soukromí v těchto srdcervoucích časech,“ napsal David Pastrňák na začátku týdne na Instagramu.

Pastrňák není sám

S kondolencí ihned přispěchala řada spoluhráčů, ale i jiných sportovních hvězd a celebrit, jako například fotbalista Petr Čech nebo hokejista Dmitrij Jaškin. Nyní ale přišla s dojemnými slovy hvězda NHL. Evander Kane totiž také prožil ztrátu dítěte.

Manželka Anna totiž v roce 2019 potratila holčičku v 26. týdnu těhotenství. „Posíláme nejhlubší kondolenci. Známe tu bolest, která je tou nejhorší, jakou si umíte představit. Jsme zdrceni i za vás,“ uvedl Kane v emotivním vzkazu.

Pastrňák a Kane nejsou jediní hráči z NHL, kteří si museli zažít podobně zdrcující momenty. O potomky přišel například hvězdný obránce Erik Karlsson nebo útočník Erik Haula. Zejména první se ze ztráty vzpamatovával velmi těžce. Nakonec ale všichni bolest překonali, přestože ze srdce nikdy nezmizí.Související články

Další články