Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dojemný vzkaz pro Karla Gotta do nebe: Dopis napsala rodina, podpis nejstarší dcery ale chybí

+ Dalších 27 fotografií
14. červenec je pro naši republiku velmi významný den. Božský Kája by totiž dnes oslavil 81. narozeniny. Proto se očekává, že na Malvazinky, kde Karel Gott odpočívá, dorazí dnes zapálit svíčku velké množství fanoušků. Gottova rodina si na hrob zašla už včera a zanechala tam opravdu dojemný vzkaz. Jediný kdo na něm ale není podepsaný, je nejstarší dcera Dominika.

Zanedlouho tomu bude rok, co nás opustila největší česká legenda. Právě dnes by Mistr Karel Gott oslavil jednaosmdesáté narozeniny. Už v pondělí v podvečer, tedy den před jeho nedožitými 81. narozeninami, se hrob na Malvazinkách vyprázdnil od svíček, které na něj nanosili fanoušci.

Dojemný vzkaz

Slavíkova rodina si na Karla dorazila zavzpomínat již v pondělí. Při této příležitosti tam rodina zanechala opravdu srdcervoucí vzkaz do nebe. "Drahý Kájo, milovaný tatínku a dědečku, moc nám chybíš, je tu bez Tebe velké prázdno. Vzpomínáme na Tebe s láskou každý den. Posíláme pusu do nebe. Ivana, Charlotte, Nelly, Lucie, Vojta a Honza," píše se v dopise, na což upozornil Blesk.

Jediný, kdo není pod dopisem podepsaný, je nejstarší dcera Dominika. To je zřejmě důkazem toho, že mezi Dominikou a vdovou Ivanou nepanují zrovna nejlepší vztahy. Dominika nemá ani v plánu během dneška na Malvazinky přijít zapálit svíčku.

"Budou tam davy lidí a já chci na tátu vzpomínat v klidu a ne se někde prodírat! Proto v úterý nepřijdu," řekla Dominika pro Blesk.

Malvazinky dnes

A jak Dominika předpověděla, tak se taky stalo. Už od rána proudí na Malvazinky, kde Božský Kája odpočívá, mnoho věrných fanoušků. Nosí tam květiny, různé dárečky a zapalují svíčky.

"Karla miluji od mala. Jsme generace, která s ním vyrůstala. To ještě nosil kotletky a byl mlaďounký. Byl to náš Kája, který s námi rostl," řekla fanynka, která si na Gotta přišla zavzpomínat.

Jak dojemný vzkaz vypadá a jak lidé chodí dnes zapalovat svíčky, se můžete podívat do fotogalerie.

Související články

Další články