Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

DOJEMNÝ VZKAZ PRO HRDLIČKU! Tenistka Plíšková vzala nevěrníka na milost a neuvěříte, jak ho zamilovaně oslovuje

Pár teď spolu tráví romantické chvíle v New Yorku.
+ Další 3 fotografie
Zdálo se, že bohatá tenistka Karolína Plíšková (24) ztratí s nevěrníkem Michalem Hrdličkou (27) nervy. Ale teď je vše naopak. Zamilovaný pár prožívá něco jako líbánky a nedokážou bez sebe udělat ani krok. Sporťák svou milou dokonce doprovází po světě na turnajích. Ta je z té pozornosti tak na větvi, že mu veřejně vyznala lásku.

Po vyhazovu z televize Nova má Michal Hrdlička času na rozdávání, tak proč ho netrávit cestováním s přítelkyní, které dělá garde. Sice je to většinou naopak, že žena doprovází toho svého sportovce, ale budiž. Za to, jak se o Karolínu rozmazlený seladón stará, se rozněžnila na Instagramu.

„Moje láska,“ napsala k fotce, kterou teď vyfotili při společné cestě do New Yorku, a na tenistce je vidět, že je až po uši zamilovaná. I když jí dokázal udělat pěkných pár vrásek divokou povahou a zálibou v ženách, tak nakonec nelituje toho, že ho vzala na milost, a užívá si s ním romantické chvilky, kdy se věnuje konečně jen jí.

Snad to Michalovi dlouho vydrží a neukáže opět růžky, jako tomu bylo na filmovém festivalu ve Varech, kdy balil vše, co před ním neuteklo na strom. A jaksi zapomněl, že už jednu holku má. Teď se snaží opravdu sekat latinu. Bylo by na čase, aby ho nějaká ženská konečně zkrotila. Tak snad to bude zrovna Karolína…

Mohlo by vás zajímat

Další články