Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dojemný vzkaz od vnoučka: Archie popřál princi Charlesovi k narozeninám

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
královská rodina
U příležitosti Charlesových jednasedmdesátých narozenin sdílela královská rodina fotografii malého Archieho, kde je s tatínkem Harrym a dědečkem Charlesem. K fotce je také připojeno dojemné přání a během hodiny od zveřejnění získal příspěvek téměř 160 tisíc lajků a okomentovalo ho na 1000 uživatelů.

I když se kolem Charlesových narozenin rozpoutala kauza o neotcovství prince Harryho a v Buckinghamském paláci údajně panuje napjatá atmosféra, skrze Instagram poslal vnouček Archie dědečkovi krásné přání k narozeninám, což potěšilo miliony fanoušků po celém světě.

Dojemný vzkaz „Všechno nejlepší k narozeninám Jeho královské výsosti princi z Walesu – dědečkovi,“ dostal do kolen nejednoho uživatele Instagramu.

Na fotografii jsou zachyceny tři generace královské rodiny, jež se sešly u příležitosti Archieho křtu, který se konal na začátku července. K narozeninovému přání se okamžitě přidaly stovky fanoušků, které princi Charlesovi také přejí.

Archieho rodiče naposledy ukázali na konci září, když v rámci státní cesty po Africe navštívili jihoafrického arcibiskupa Desmonda Tutu (87).

Související články

Další články