Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Dojemný vzkaz Korduly Stropnické do nebe: Milujeme tě, baboli

Kordula poslala babičce do nebe dojemný vzkaz.
Zdroj: Se souhlasem A. Hanychová, Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Vzpomínky

Na druhý svátek vánoční postihla rodinu Žilkových tragédie. Maminka herečky Veroniky Žilkové (61) totiž v úctyhodných osmadevadesáti letech zemřela. Rodina jí nyní posílá zprávy do nebe a vnučka Kordula Stropnická (17) sdílela na svém Instagramu taktéž dojemný vzkaz.

„Navždy v našich srdcích , milujeme tě, baboli,“ napsala dcera Veroniky Žilkové a vnučka zesnulé Olgy Žilkové Kordula Stropnická na Instagramu. K popisku přidala i černobílou fotografii milované babičky, kde stojí u jejího koně a s úsměvem na rtech ho hladí.

Celá rodina Žilkových je ze ztráty zdrcená. O úmrtí informovala na druhý svátek vánoční Agáta Hanychová prostřednictvím sociálních sítí. Naše milovaná babička, prababička a maminka dnes odešla v klidu do nebe,” napsala.

Zdrcená dcera s vnučkou

Agáta ještě následně přidala sestřih momentů se svou milovanou babičkou a k tomu připojila píseň Moje všechno od skupiny Like-it. Veronika Žilková také sdílela na svých sociálních sítích vzpomínku na maminku. Přidala fotografii, na níž je bratr Štěpán Žilka, její syn Cyril a babička Olga a k tomu připsala: „Bratr Štěpán Žilka, Cyril a Olga - žena, kterou 98 let bavil život, učme se radovat.“

Ještě před pár dny se zdálo, že maminka herečky Veroniky Žilkové, půvabná dáma Olga Žilková, je v perfektní formě. Objevila se totiž jako host v pořadu Holčičky, který moderuje na Barrandově vnučka Agáta, a rozdávala úsměvy. Dokonce své vnučce poradila lektvar na "nesmrtelnost".

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy