Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dojemný vzkaz Karla Janečka ke Dni matek: Na oslavu ukázal fotku dcery Isabely

Dojemný vzkaz Karla Janečka ke Dni matek: Na oslavu ukázal fotku dcery Isabely
Zdroj: Profimedia.cz, archiv Karla Janečka
+ Dalších 7 fotografií
den matek
Miliardář a filantrop Karel Janeček (46) se raduje z každé společné chvíle se svou rodinou. V neděli na Den matek smekl pomyslný klobouk před svou partnerkou Lilií Khousnoutdinovou (31). Na oslavu svátku všech maminek ukázal i fotku jejich dcery Isabely.

"Obdivuji všechny úžasné matky! Přeji pevné zdraví a nervy a spoustu radosti ke Dni matek," napsal Karel Janeček A přidal i citát britského divadelníka Petera Ustinova: "Dobré matky střílejí své manžely lukem a šípy - aby nebudily děti."

Uznávaný matematik a filantrop si v poslední době cení času s rodinou víc než kdy dřív. Jak před časem prozradil eXtra.cz, s Lilií by si přál přinejmenším ještě dva další potomky.

Sympatická dvojice o víkendu také oslavila třetí výročí vztahu. Janeček to vnímá jako definitivní důkaz, že je jejich láska opravdová.

"Děkuji ti za naše tři roky spolu. Je dnes vtipné si vzpomenout na některé rádoby sarkastické komentáře, které nám na začátku dávaly rok, maximálně dva. Autoři totiž zapomněli, že i predikce z Pelíšků se protáhla na 21 let. Což je můj minimální cíl," vzkázal v sobotu miliardář.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy