Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Dojemný vzkaz expřítele Domenica Martucciho Bartošové do nebe: Slova, kterých se od jiných mužů nikdy nedočkala

Dojemný vzkaz pro Ivetu Bartošovou od expřítele Martucciho: Slova, kterých se od jiných mužů nikdy nedočkala
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
vzpomínka
Iveta Bartošová (†48), která by letos oslavila 55. narozeniny, během svého života zažila velkolepé vzestupy, ale i strmé pády, potkala několik osudových mužů, z nichž někteří ji chtěli pouze využít pro vlastní zviditelnění. Mezi takové se ale rozhodně neřadí italský hřebec Domenico Martucci (44), který po boku Ivety strávil nějaký čas a snažil se ji dostat z nejhoršího. Bohužel se to nakonec ani jemu nepodařilo a Iveta ukončila svůj život 29. dubna 2014 pod koly vlaku. Pohledný Ital ale ani po sedmi letech na zpěvačku nezanevřel a v rozhovoru pro eXtra.cz se svěřil, jak na ni doteď vzpomíná.

Iveta Bartošová patřila k největší popovým hvězdám 80. a 90. let. Její kariéra byla perfektně rozjetá a nebýt životních karambolů, se kterými se Iveta musela potýkat, tak tady ještě mohla být.

Součástí Ivetina divokého života byli samozřejmě muži. Bohužel ne všichni to s ní mysleli dobře. Řada jejích nápadníků se chtěla jen přiživit na Ivetině slavném jméně pro svůj vlastní prospěch. K takovým ale rozhodně nepatří italský hřebec Domenico Martucci (44).

V roce 2011 prožívala Iveta krásné chvíle po boku právě Domenica Martucciho, do kterého byla skutečně zamilovaná a po jeho boku se opět cítila jako malá holka, která poznala první velkou lásku. Iveta se s Domenicem znala již tři roky, než vůbec začali spolu randit.

Domenico v roce 2011 vystoupil s Ivetou Bartošovou na Festivalu italsko-českého přátelství, který se konal na pražském Staroměstském náměstí. Společně zde zazpívali duet Moje láska a Iveta o svém italském nápadníkovi vždy mluvila jen v superlativech. Nejčastěji vyzdvihovala jeho gentlemanství a láskyplnost.

Dojemná slova Domenica, která Iveta od ostatních mužů neslýchávala

Od smrti Ivety Bartošové uběhlo dlouhých sedm let, ale Domenico na zpěvačku nikdy nezapomněl. "Na Ivetu vzpomínám s úctou a pokorou. Byla to úžasná žena i zpěvačka. Navždy bude žít v srdcích všech jejích fanoušků prostřednictvím krásných písniček včetně mého srdce," zavzpomínal Ital na Ivetu Bartošovou.

"Iveta byla skutečně úžasná žena a vzpomínám na ni jen v dobrém," dodal.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy