Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dojemný telefonát Jiřího Pomeje s dcerou: Jak Anička (5) snáší tátovu nemoc?

Zdroj: reprofoto TV Nova/Život ve hvězdách
+ Dalších 17 fotografií
BOJ S RAKOVINOU
Už třetí měsíc leží Jiří Pomeje (54) po špitálech a za celou dobu ani jednou neviděl svou pětiletou dceru Aničku. Není to ale tak, že by mu ji manželka Andrea (31) zakazovala vidět, sám herec si myslí, že není ve stavu, v kterém by ho měla spatřit. Měli spolu ale dojemný kontakt přes telefon!

Bývalého často obsazovaného dabéra, který bojuje s rakovinou kostí a hrtanu a vystřídal už tři špitály, asi nejvíc trápí to, že tu kvůli zdraví nebude, až bude jeho malá holčička maturovat nebo se bude vdávat. Na dceru je prý fixovaný, ale přesto se dlouho neviděli. Nyní měl aspoň šanci ji slyšet.

„Anička mu nakreslila obrázek, nedávno spolu taky mluvili po telefonu. Říkala jsem dceři, aby řekla tatínkovi, že na něj myslíme. Opravdu nám není jedno. Snad nemyslí na to, že je někde zavřený na pokoji a my si tu žijeme s novým chlapem idylu. Tak to není. O tátovi pořád mluvíme. Já sama na něj myslím denně. To, že milujete někoho jiného, přece neznamená, že vám na předchozím partnerovi nezáleží,“ pronesla pro eXtra.cz Andrea Pomeje.

Malá otci Jiřímu (54) vyprávěla, jak se jí daří ve školce, on sám toho ale moc nenapovídal. Zatím nemluví tak, aby mu takhle malé dítě příliš rozumělo. I když po operaci hlasivek před rokem se s ním naživo rychle naučila komunikovat.

A jaký je momentálně zdravotní stav Jiřího? Lepší se? „Nezlobte se, ale nemám žádné právo cokoli sdělovat. Zeptejte se rodiny, její přání, aby se nevynášely informace, opravdu porušovat nebudu,“ uzavřela krásná dýdžejka Andy.

Související články

Další články