Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dojemný snímek ZELENÁ MÍLE se natáčel před 20 lety: Takto vypadá věznice dnes

Zdroj: Jeff Hagerman/profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
velkofilm
Americký fotograf Jeff Hagerman zachytil děsivou krásu ve státní věznici v Tennessee. Seděl v ní vrah Martina Luthera Kinga James Earl Ray a také se tam natáčel hollywoodský film Zelená míle. Podle fotek byste ale už záběry z filmu nepoznali.

Z těchto fotografií doslova mrazí. Fotograf Jeff Hagerman se rozhodl vydat do zchátralé věznice a nafotil hrůzostrašné fotografie. Z kdysi rušného nápravného zařízení v Tennessee, kde se před 20 lety natáčel hollywoodský film Zelená míle v hlavní roli s Tomem Hanksem, jsou teď trosky. Ve věznici byl zavřený i James Earl Ray, který zavraždil Martina Luthera Kinga.

Strašidelné obrázky ukazují vnitřek zrezivělého bloku, několik pater, místnosti, nedotčený telefonní systém a plynovou komoru. Vidět na nich také můžete sklad plný vyřazených pracovních kombinéz vězňů a kartonové krabice.

Fotograf nafotil i nemocniční oddělení a zubní zařízení, které bylo očividně zanedbáváno. Z některých fotografií jde mráz po zádech. Brány věznice se pro zločince zavřely už před 20 lety. Podívejte se, jak to tam vypadá dnes.

Související články

Další články