Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Krásný snímek těsně před porodem: Manželka Attily Végha bude rodit každou chvíli

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
Nový život
Hvězda Oktagonu Attila Végh (34) a jeho krásná manželka Natália (25) mají na příchod svého prvního syna připraveno už opravdu všechno. A konečně si mohou vydechnout. Proto se pochlubili i krásným vánočním snímkem, z něhož je patrné, že porod doslova klepe na dveře.

Dvě velká vítězství stihne letos zápasník MMA Attila Végh. Po výhře v Zápase století nad českým zápasníkem Karlosem Vémolou (34) do jejich rodiny už v nejbližších dnech zavítá prvorozený syn, který dostane jméno po tatínkovi - Attila.

"Termín máme mezi Vánocemi a Silvestrem. Myslím si, že to bude náš největší dárek. Hrozně se na to těším a budu i u porodu," řekl eXtra.cz sympatický zápasník, který se už brzy stane poprvé otcem.

Velká rodina

Manželský pár aktuálně čeká, kdy se jejich chlapeček rozhodne, že už chce na svět. A tak se pochlubili dojemným snímkem, z něhož je patrné, že se Natalia nemůže porodu dočkat. Sám Attila ale předčasně prozradil, že až se narodí syn, určitě se budou snažit ještě o dalšího potomka. K synovi by si zápasník přál i dceru. Pro oba manžele je ale v tuto chvíli nejdůležitější, aby porod proběhl bez komplikací a miminko bylo zdravé. Držme jim palce.

Související články

Další články