Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dojemný snímek se zesnulým otcem: Táto, chybíš mi, vzpomíná Leoš Mareš

Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
bolest
Pouhé čtyři dny po Vánocích zasáhla Leoše Mareše (39) ta nejkrutější bolest. Přesně před čtyřmi roky zemřel jeho milovaný otec Ivo Mareš (†65). Prohrál boj s těžkou nemocí. Neuplyne den, kdy by na něj jeho milovaný syn, uznávaný český moderátor nevzpomínal s obrovskou láskou a úctou. Jinak tomu není ani dnes, kdy zavzpomínal společným snímkem.

Leoš Mareš byl se svým otcem Ivem Marešem do poslední chvíle jeho života. „Byl jsem u něj, seděl u jeho postele a držel ho za ruku,“ prozradil oblíbený spíkr před lety krátce po tatínkově smrti.

Otec byl pro Leoše vším. Často se s ním radil a dával na jeho doporučení. Snímek, na němž jsou společně, umístil na svůj profil na sociální síti. „Táta. Chybíš už čtyři roky,“ pláče moderátor.

Ivo Mareš podlehl rakovině tlustého střeva, a krátce nato sám Leoš podstoupil preventivní vyšetření. „Jak táta umřel, psychicky jsem to strašně těžce nesl, ale řekl jsem si, že tam musím. A dobře jsem udělal, protože mi našli polyp, ze kterého se právě rakovina může vyvinout,“ netajil se Mareš, který patří k nejpracovitější lidem v českém showbyznysu.

Tatínek Leoše Mareše Ivo (†65) zemřel 28. prosince 2015. O jeho úmrtí moderátor tehdy informoval veřejnost prostřednictvím svého profilu na sociální síti.

Související články

Další články