Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dojemný snímek Dominiky Mesarošové: Takhle vypadá její čtyřměsíční syn

Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
Prvorozený syn modelky Dominiky Mesarošové (33) před pár dny dovršil čtyři měsíce života na tomto světě. A je zahrnován obří láskou nejen od své maminky, ale i od svého tatínka. Teď se někdejší playmate pochlubila snímkem se svým synem, který se řadí k těm nejdojemnějším, které Dominika umístila na svůj profil na sociální síti.

"Dnes 19. 1. 2019 jsou ti 4 měsíce, Eliánku... Milujeme tě čím dál tím víc... Nepřestáváš nás překvapovat... Konečně má život smysl," napsala ke snímku, na němž Dominika drží svého milovaného syna v náruči.

Dominika krátce po porodu médiím svěřila, že měla problém s volbou jména Musela čekat na schválení úřady. Přestože tvrdila, že si jméno vymyslela sama, ve světě se běžně používá. Dominika uvedla, že na jméno přišla sama poskládáním písmen, a proto musela čekat na jeho schválení. Jméno dítěte nechtěla dopředu prozradit. „Bojím se, aby mi ho ještě některé těhulky nevzaly. Je trochu neobvyklé a mně se líbilo. Já i Tomáš jsme každý měli svou variantu, ale nakonec jsem si prosadila svoje,“ řekla tehdy Mesarošová, která nakonec dostala od úřadů svolení, že jméno Elián může její syn nosit.

Dominika si užívá mateřství na 100 procent, sama se netají ani tím, že do budoucna by si přála ještě jednoho potomka. Jestli se Eliánek dočká sestřičky či bratříčka, to ukáže až čas.

Související články

Další články