Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Dojemný rozhovor! Vévodkyně Kate si telefonovala s pětiletou holčičkou trpící leukémií

Krásná Kate.
Zdroj: Profimedia
Dojemná chvilka

Vévodkyně Kate překvapila a dojala veřejnost rozhovorem s pětiletou holčičkou Milou Sneddonovou, která onemocněla leukémií. Kvůli lockdownu se navíc nemůže setkat se svou rodinou, proto ji chtěla Kate alespoň krátkým rozhovorem potěšit. Dojemné video sdílela Kate se svým manželem princem Williamem na jejich vlastní YouTube kanál. 

Vévodkyně Kate opět ukázala, že má srdce na pravém místě. Rozhodla se totiž zavolat teprve pětileté dívce Mile Sneddonové, která trpí leukémií. Kate s dívkou stihla během rozhovoru probrat nejen královskou rodinu a módu, ale také zvyky a oblíbené barvy. „Máš na sobě kostým princezny?” zeptala se například v jeden moment Mila. „Obávám se, že ho teď na sobě nemám,” odvětila přívětivě. Roztomilé bylo také přivítání, kdy dívenka pozdravila Kate slovy: „Dobré ráno, Vaše královská Výsosti.”

Kate se od holčičky dozvěděla, že má leukémii již od listopadu 2019. Když navíc přišla pandemie koronaviru, její rodiče se rozhodli, že budou tento čas trávit v izolaci, aby dívku zbytečně nenakazili. Milu tak mohou rodiče vídat pouze přes okenní sklo, což musí být pro malou holčičku obzlášť těžké.

Život obyčejných lidí během pandemie

Kate se s dívenkou spojila mimo jiné také proto, že ji chtěla zařadit do svého audiovizuálního projektu Hold Still. V něm Kate vytváří obraz života obyčejných lidí během pandemie a tímto telefonátem chtěla na svůj projekt upozornit.

Video přidali Kate s Williamem na jejich vlastní YouTube kanál s názvem The Duke and Duchess of Cambridge. Vznikl sice teprve ve středu, ale už slaví úspěch a nasbíral 400 tisíc odběratelů. Uvítací video na kanále navíc stihlo během tří dnů vidět už 3 miliony uživatelů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy