Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Dojemný příběh slepé studentky: Oběsila se v přítomnosti svého čtyřnohého miláčka

+ Další 2 fotografie
Dojemné
Britská studentka Jade Clements byla nalezena mrtvá ve svém pokoji v prostorách Univerzity v Keelu. Čtyřiadvacetiletá studentka se oběsila jen pár minut poté, co poslala své přítelkyni znepokojivou zprávu o tom, že má depresi a že se necítí dobře.

Nejen že byla studentka slepá, sužovaly ji i jiné zdravotní problémy. Měla skoliózu, trpěla bipolární poruchou, nespavostí a nediagnostikovanými záchvaty. Jade užívala léky a léčila se u psychiatra.

Poté, co šla Jade uklidnit do pokoje její kamarádka Samara, se zdálo, že je z nejhoršího venku. Proto Samara odešla. Na její mobil ale přišly další zprávy od Jade, které naznačovaly, že si studentka chce sáhnout na život. Její přátelé tedy poprosili personál univerzity, aby se šli za Jade podívat. Bylo už pozdě. Mladou studentku našli oběšenou. Spolu s jejím tělem byla v pokoji i její vodicí labradorka Toffee, která poskakovala nahoru a dolů. Své paničce však už nedokázala pomoci.

Toffee zůstala i po smrti Jade v jejich rodině. Momentálně se o ni stará bratr zesnulé studentky. Otec Jade se po její smrti začal aktivně podílet na získání finančních prostředků pro organizaci, která podporuje asistenční psy pro nevidomé osoby.

Jade je inspirací pro všechny, kteří trpěli stejnými problémy. Přes to všechno, co zažívala, okolí odzbrojovala svým nakažlivým smíchem.

Mohlo by vás zajímat

Další články