Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Dojemný příběh! Muži zachránili ztracenou lvici, ta se s nimi teď chodí objímat. A to váží 150 kilogramů!

Valentin Gruener a Sirga v objetí.
Zdroj: Profimedia.cz

Pokud nejste majitel cirkusu nebo Osmany Laffita, pravděpodobně váží vaše domácí kočička kolem 3 nebo 4 kil a mazlí se s vámi každý den. Nezbývá vám tedy než společně s námi tiše závidět dvěma mužům, kteří mají toho mazlení trošku víc. Doslova. Objímá je totiž lvice, jíž zachránili v africké divočině život a která jim takto projevuje svoji lásku.

Sirga, jak se toto krásné zvíře jmenuje, ztratila svou smečku a reálně jí hrozila smrt. Ujala se jí ale dvojice mužů, kteří se zabývají právě záchranou afrických lvů. Valentin Gruener a Mikkel Legarth ji zachránili a mezi trojicí vzniklo nezvykle silné pouto, díky němuž se Sirga nemusí bát a mají k ní opravdu blízko. Statná samice je často zahrnuje láskou, jíž dává najevo právě dlouhým objetím.

Lvice přišla o svou smečku a zůstala sama. Dvojice ji našla a ihned se jí ujala. Sirga si své zachránce moc dobře pamatuje. Není to totiž tak, že by měla ráda všechny lidi. Park, v němž se nachází, navštěvuje denně řada turistů, ale o nikoho z nich neprojevuje žádný zájem. Když se ale přiblíží Valentin nebo Mikkel, okamžitě pookřeje a otevře náruč.

Související články

Další články