Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dojemný příběh: Malý bratr ochránil svou sestru před agresivním psem, představitel Hulka mu poslal vzkaz

Dojemný příběh: Malý bratr ochránil svou sestru před agresivním psem, představitel Hulka mu poslal vzkaz
Zdroj: Instagram: nicolenoelwalker
+ Další 2 fotografie
Malý Superhrdina
Tomu se říká sourozenecká láska. Tento zážitek si šestiletý Bridger ze Spojených států bude pamatovat do konce svého života. Svou malou sestřičku bránil před agresivním psem a sám se vystavil nebezpečí, kdy nasadil svůj život. Jak to dopadlo?

Chlapeček už je z nemocnice doma a snaží se odpočívat. Nicméně před očima to bude mít asi ještě pěkně dlouho. Vše se stalo 9. července, kdy na něj a na jeho sestru zaútočil pes. Malý hrdina bránil svou sestřičku zuby nehty, až na to doplatil a pes ho pokousal.

Stal se superhrdinou

Chlapci zuřivý pes způsobil rozsáhlá zranění v oblasti obličeje. Po napadení vzal Bridger svou sestru a hledal místo, kde je bezpečno. Malý klučina podstoupil plastický zákrok nejlepších expertů. Na obličeji má 90 stehů. Celý dojemný příběh sdílela teta malého hrdiny na Instagramu, kde označila všechny aktéry za superhrdiny Avengers. Spousta lidí a známých tváří také příběh sdílely, aby to vidělo co nejvíce lidí, kteří nechávali krásné vzkazy. Malý Bridger řekl, že radši zemře on než jeho sestra. "Myslel jsem, že pokud by měl někdo z nás zemřít, měl bych to být já,“ řekl statečný klučina.

Mark Ruffalo mu poslal vzkaz

Představitel Hulka, herec Mark Ruffalo, je uchvácen činem, jenž šestiletý kluk pro svou sestru udělal. Zanechal mu i vzkaz. "Drahý Bridgere, právě jsem se doslechl o tom, co se ti stalo. Chtěl bych jen říct, že lidé, kteří riskují život pro druhé, jsou opravdovými hrdiny. Obdivuji a respektuji tvou odvahu. Odvaha neznamená povyšovat se nebo bojovat s ostatními a naparovat se. Skutečná odvaha tkví v tom vědět, co je správné, a udělat to, i když u toho můžeš přijít k úrazu. Jsi větší chlap než mnoho, mnoho těch, co jsem viděl nebo znám," napsal dojemně Mark.

Snad se malému hrdinovi bude dařit a užije si krásné dětství.

Související články

Další články