Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dojemný pohřeb Táni Fischerové obrazem: K bílé rakvi přišla uplakaná Kubišová a Havlová

+ Dalších 24 fotografií
Dnes od jedenácti hodin dopoledne se mohli známí, přátelé a blízká rodina rozloučit s herečkou a političkou Táňou Fischerovou (†72). Poslední rozloučení se konalo ve velké obřadní síni strašnického krematoria v Praze. Rozloučit se přišli kromě rodiny i herci, herečky, známí politici i neúspěšní kandidáti na prezidenta.

Už před jedenáctou hodinou dopolední se před krematoriem v pražských Strašnicích scházeli pozůstalí a všichni ti, kteří přišli dát Táně Fischerové poslední sbohem.

Mezi prvními dorazil herec Jan Kačer, který neskrýval emoce a ujal se také smuteční řeči, stejně jako Věra Roubalová-Kostlánová. Poklonit se přišla také Fischerové blízká kamarádka Dagmar Havlová, která už před pár dny poslala milované Táně vzkaz do nebe.

„Leť, Taňuldo, nahoře Tě asi potřebují. Nikdy nezapomenu,“ vzdala Dagmar Havlová hold své kamarádce.

Vedle Dagmar Havlové dorazili také Jiří Dienstbier, předseda Pirátů Ivan Bartoš, Jiří Drahoš (70), Petra Černocká, Vladimír Franz, Marta Kubišová, Olga Sommerová, herec Ivan Vyskočil a další.

Z rodiny se přišel s herečkou a politickou aktivistkou rozloučit syn Kryštof Skoumal, kterého má Táňa Fischerová se svým bývalým partnerem, hudebním skladatelem Petrem Skoumalem.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy