Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Dojemný pohřeb Jana Schmida: Petr Vacek neskrýval slzy, přišli i manželé Sobotovi

Pohřeb Jana Schmida.
Zdroj: Tomáš Martínek/eXtra.cz/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 64 fotografií
pohřeb

Ve čtvrtek se přišli rodina, blízcí a přátelé rozloučit s divadelníkem Janem Schmidem, jenž zemřel ve věku sedmaosmdesáti let. Na obřadu, který se konal ve velké obřadní síni krematoria v pražských Strašnicích, nechyběla ani redakce eXtra.cz. Dorazil i zdrcený Petr Vacek, který pronesl dojemný proslov a své slzy nijak neskrýval. 

Ve čtvrtek se konalo poslední rozloučení s divadelníkem a zakladatelem Studia Ypsilon Janem Schmidem. Poslední sbohem přišla svému příteli dát i plejáda známých osobností, jak zachytili fotografové eXtra.cz. Zcela zdrcen byl úspěšný herec Petr Vacek, jenž neudržel své slzy.


Do velké obřadní síně ve Strašnicích dorazil Vacek s obrovskou kyticí. Během posledního rozloučení pronesl dojemný proslov a svůj smutek nedokázal skrývat. Pár slov stihl prohodit i s dcerami Schmida a Jany Synkové. Do řeči se dal i s herečkou Lenkou Termerovou či Martinem Dejdarem.

Manželka Soboty na sebe upozornila svým outfitem

Na pohřeb dorazil i Luděk Sobota, jenž se na veřejnosti už téměř neobjevuje. Přišel společně se svou manželkou Adrianou, která na sebe upozornila svým outfitem à la oblečená neoblečená. Pro smuteční obřad zvolila černé dlouhé šaty, které byly v jejich vrchní části zcela průsvitné.


Obřad započal ve dvě hodiny odpoledne a byl přístupný veřejnosti. Poslední sbohem přišel dát i Jiří Lábus, kolega z Ypsilonky, či Martin Dejdar, který svůj smutek skrýval za černými brýlemi. Kromě toho se rozloučit přišli také herečka Světlana Nálepková, moderátor Jan Vala, herečka Lilian Malkina, hudebník Jan Jiráň či moderátor Marek Eben.


Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy