Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dojemný pohřeb Denisy z MasterChefa: Kamarádky jí splnily poslední přání, mezi truchlícími nechyběla Lenka Limberská

+ Dalších 72 fotografií

Denisa Cziglová, která se proslavila hlavně jako účastnice v reality show MasterChef, minulý týden prohrála svůj boj se zákeřnou rakovinou. Ačkoli se s nemocí prala statečně, nakonec jí ve svých šestatřiceti letech podlehla. Poslední rozloučení se uskutečnilo v úterý 9. dubna v Brně a jednalo se netradiční obřad. Kamarádky zesnulé Denise totiž splnily její poslední přání: ať je pohřeb brán jako oslava jejího života. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která vše zdokumentovala.

Poslední rozloučení se zesnulou Denisou Cziglovou se uskutečnilo 9. dubna od 10:15 ve Velké obřadní síni krematoria města Brna. Denisa roky statečně bojovala se zákeřnou rakovinou, kterou sice porazila, ale následně se choroba vrátila v plné síle podruhé, což už bylo nad síly šestatřicetileté maminky.

Poslední rozloučení bylo pojato jako oslava jejího života. Ženy, které na Denisu měly jen krásné vzpomínky, přišly v rudých lodičkách a s rudými rtěnkami. Kamarádka Lenka Limberská (40) se podle Expresu nechala slyšet, že přesně tohle si Denisa přála.

Přišlo plno smutečních hostů

Poslední rozloučení s účastnicí MasterChefa si nenechalo ujít velké množství lidí, celé parkoviště bylo zaplněno auty. Mezi prvními dorazila Denisina kamarádka Lenka Limberská. Nechyběla také další kamarádka zesnulé modelka Alena Prešnajderová. Takřka všechny ženy dostály svému slibu a zvolily rudé podpatky a červenou rtěnku.

Na posledním rozloučení nechyběla ani redakce eXtra.cz, která celé dění sledovala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy