Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Dojemný okamžik: Chlapeček (2), který se narodil vlastně bez mozku, řekl poprvé „máma“!

Žena je vděčná za každou chvilku navíc, kterou může trávit se svým
druhorozeným synem.
Zdroj: koláž archiv
Zázraky se dějí neustále. Nevěříte? Tak si potom přečtěte příběh chlapečka, který se narodil skoro bez mozku.

Aaron Murrey se narodil s jen minimálně vyvinutým mozkem. Lékaři mu dávali minuty, maximálně hodiny. On je ale překvapil a díky mozkovému kmeni, který mu umožňoval dýchat a hýbat se, přežil celé dny. A dnes jsou tomu dokonce už dva roky, co je na tomto světě a stále z něho odmítá odejít!

Šťastné matce Emmě (24) dokonce před pár dny poprvé řekl „máma“, což je už více než zázrak. Žena přitom až do poslední chvíle vůbec nevěděla, že je těhotná.

Neprojevovaly se u ní žádné typické symptomy, jako je nevolnost či vynechání menstruace, a její hmotnost se zvýšila jenom o pár nepodstatných kilogramů. V nemocnici byla hospitalizována s podezřením na prasklé slepé střevo, z kterého se následně vyklubal porod druhého syna. Jiné šoky ji ale teprve čekaly.

„Všechno se přihodilo tak rychle. Nevěděla jsem, že jsem těhotná. Najednou jsem porodila a hned po tom mi řekli, že dítě během následujících 24 hodin zemře.“

Na budoucnost se nyní snaží moc nemyslet a jenom si užívá přítomného okamžiku s Aaronem.

„Nevíme, jak se věci budou dál vyvíjet, ale teď je Aaron veselý a spokojený chlapec. Každá chvíle strávená s ním je vzácná.“

Emmě i jejímu chlapečkovi přejeme, aby podobných momentů bylo ještě hodně!

Související články

Další články