Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Dojemný konec Tomáše v Survivoru: Objetí a gratulace Mikýřovi, nedá se přes něj přejít, směje se

+ Dalších 33 fotografií

Je rozhodnuto. Těsně před velkolepým finálovým večerem psychicky a fyzicky náročné reality show Survivor opustil soutěž bývalý fotbalista Tomáš Rys. Ten po porážce v duelu s Martinem Mikyskou alias Mikýřem pronesl dojemnou řeč zbývajícím třem členům kmene. 

Po dramatickém duelu mezi youtuberem Martinem Mikyskou a Tomášem Rysem v drsné reality show Survivor je jasné, kdo je vítězem vyřazovacího duelu. Posledním členem poroty těsně před finále se tak stal právě Tomáš, kterého na poslední chvíli Mikýř v náročném utkání vyklepl.

Dojemné loučení

Tomášův odchod z opuštěného ostrova byl velmi dojemný. "Kámo, tohle bylo brutální. Jsi borec," objal Mikysku srdečně Rys a poplácal jej po zádech. Následně Tomáše objala i Nikola a Martin Carev. "Mikýř je prostě dobrej, přes toho blázna se nedá přejít," zasmáli se společně oba viditelní soupeři.

Pak ale přišlo definitivní sbohem. "Uklouzla mi noha. Ještě bych vydržel pár vteřin, možná půl minuty, ale uklouzla mi noha," vysvětlil svou prohru Tomáš. "Je to u konce. Jako první bych chtěl říct, že děkuji za to, že jsem tu vůbec mohl být. Bylo to úžasné a strašně jsem si to užíval, i když to bylo hodně těžké a kolikrát až kruté," řekl během své řeči na rozloučenou Tomáš.

"To je ale Survivor, o tom to je," pokračoval dále. "Myslím, že jsem tady ostudu úplně neudělal. Top čtyřka, pětasedmdesát dní, a i když se bohužel vítězem nestanu, tak odcházím s hlavou vztyčenou a opravdu to bylo super. Byl to celoživotní zážitek, na který v životě nezapomenu a přál bych to všem, aby si to zažili," dodal.


Gratulace přeživším

Následně věnoval i pár slov Mikýřovi. "Mikymu obrovská gratulace, protože je to tady jeden z nejsilnějších, ne-li nejsilnější hráč a prohrát s ním v duelu byla pro mě, dá se říct, i čest, i když to bylo o kousek," řekl Rys. "Je to prostě blázen, nedá se přes něj přejít, obrovská gratulace, zasloužíš si to," zopakoval a dodal, že stejně tak je tam zaslouženě i Nikola a Carev.

Poté Ondřej Novotný navždy uhasil Tomášovu pochodeň a ten velmi vratkým krokem po náročném duelu opustil ostrov, který mu byl dlouhých 75 dní domovem. "Teď mě to po pravdě hodně mrzí, protože jsem byl těsně před finále a jsem hodně zklamaný," přiznal následně soukromě na kameru Tomáš.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy