Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Dojemný dopis do vězení: Miss Lucie Křížková s dětmi přichystala pro manžela překvapení

Lucie Křížková s dětmi poslaly odsouzenému manželovi do vězení dopis!
Zdroj: Foto Lucie Křížkové, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Dojemný obrázek

Český jachtař David Křížek (48) nastoupil před několika dny do vězení, aby si odpykal svůj trest za tunelování Metropolitního spořitelního družstva. Za mřížemi má strávit tři a půl roku, což je pro jeho rodinu velmi těžké. Miss Lucii Křížkové (36) s dvěma malými dětmi se po manželovi a otci stýská a do vězení mu poslaly veliký dojemný dopis. 

Tohle léto není pro rodinu Křížkových vůbec veselé. Český jachtař David Křížek musel nastoupit na více než tři roky do plzeňské věznice za údajný podíl na tunelování Metropolitního stavebního družstva. Jeho žena, moderátorka a bývalá misska Lucie Křížková celou situaci popsala v rozsáhlém příspěvku na Instagramu: „Je to devět let, co se můj muž David stal nástrojem trestného činu. Z naivity a důvěřivosti byl loutkou ve dvou společnostech, které způsobily milionové škody.”

Dojemný obrázek

Lucie věří, že se její manžel dostane z vězení mnohem dříve než za tři a půl roku, které mu stanovil soud. Během dlouhého čekání, až se tatínek vrátí zpět z vězení, mu rodina poslala dojemný dopis.

„Posíláme tátovi dopis,” okomentovala ručně malovaný obrázek Lucie na svém Instagramu. Obrázek zřejmě malovaly její děti a jsou na něm vyobrazeny ony jako celá rodina.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy