Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dojemné vzpomínky na Vlastimila Brodského (†81): Táta měl laskavé srdce, chybí mi, říká Tereza

Zdroj: Profimedia.cz
Vzpomínky
Tereza Brodská (52) nevynechá snad jediný den, aby asi nevzpomněla na svého tatínka a národem milovaného herce Vlastimila Brodského (†81), který se rozhodl ukončit život před 19 lety. „Zjišťuji, že jsem čím dál víc po něm,“ řekla redakci eXtra.cz.

Tereza Brodská vzpomíná denně

„Není dne, abych si na něj nevzpomněla. Myslím na něj opravdu dost často. Dost mi tu chybí, ale je to, jak to je. Musím to brát logicky a racionálně,“ říká láskyplně Tereza Brodská

Podle ní byl Vlastimil Brodský přesně takový, jak na televizní diváky působil z obrazovky.

„Táta byl neuvěřitelně laskavý a empatický. A to i k úplně cizím lidem. Do řeči se dal s kýmkoli na ulici. Každého vyslechl. V diáři si také vedl, kdo má kdy narozeniny a svátek a nikdy na nikoho nezapomněl, vždy jim napsal dopis. Byl to Mistr pera, dopisy od něj byly úžasné,“ vzpomíná pro eXtra.cz hvězda seriálu Slunečná

Geny se nezapřou

Postupem času se ukazuje, že geny se začínají projevovat čím dál tím víc.

„Zjišťuju, že poslední roky jsem čím dál víc po tátovi, nebo se o to aspoň snažím. Podle mě jsem se hodně změnila. Už nejsem tak uzavřená, jaká jsem byla. Měla jsem nálepku ledové královny. Asi také jak člověk stárne a začne vnímat lidi kolem sebe, je vděčný, když o něm třeba někdo řekne něco hezkého,“ svěřila se nám Tereza.

Jak Tereza Brodská vzpomínala na otce 18 let po jeho odchodu?

Vlastimil Brodský měl vášeň

Brodská nedávno na sociální síti zveřejnila fotku tatínka s maminkou a potěšila tím velké množství lidí, kteří její rodiče milují.

Tatínek byl opravdu vášnivý fotograf, takže u nás se vždycky fotilo hodně. Fotil maminku už od začátku, když spolu začali chodit, všechno zdokumentovával. I všechny návštěvy, které jezdily k nám na chalupu. Jezdili za námi Horníčkovi, pan Menšík a spousta dalších. Většinou fotil on, ale jsou i snímky, kdy nás s tátou fotila maminka. Byly to hromady filmů, které jsme jezdili vyvolávat do Nového Boru. Spousta fotek se bohužel různě při stěhování a podobně ztratila,“ prozradila redakci eXtra.cz herečka s tím, že tatínek byl celý život věrný jednomu přístroji, který mají v rodině za poklad a poctivě ho střeží.

Související články

Další články