Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dojemné vzkazy celebrit maminkám. Některé těm svým už nikdy osobně nepopřejí

Dojemné vzkazy celebrit maminkám. Některé těm svým už nikdy osobně nepopřejí
Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
dojemné
Na druhou květnovou neděli připadá již tradičně Mezinárodní den matek. Je to den, kdy by si měl na svou maminku vzpomenout úplně každý. Výjimkou nejsou ani české celebrity, které skrze sociální sítě ukázaly, jak na své nejbližší členy rodiny myslí. Bohužel jsou mezi nimi i tací, kteří už osobně své mamince nepopřejí...

Dojemnými vzkazy maminkám se to v neděli na sociálních sítích jenom hemží. Kromě krásných slov připojují české celebrity i fotografie, na kterých se často podoba se známou tváří nezapře.

Krásné přání napsala pro svou maminku na Instagramu například topmodelka Tereza Maxová "Děkuji ti za tvou trpělivost, lásku a pocit bezpečí, kdy ať se děje co se děje, vím, že vždycky u tebe budu mít svoje doma a místo, kam se vrátit," napsala Tereza a připojila fotografii, na které je se svou půvabnou maminkou.

Samy se staly maminkami

Den matek dnes slaví i spousta slavných žen, které se v nedávné době samy staly maminkami. Tento den prožívají proto ještě více emotivně. V roli maminky poprvé svůj svátek oslavila například Lucie Šafářová (33), Lela Ceterová nebo Jasmina Alagič. Té napsal dojemný vzkaz na Instagramu její manžel Rytmus (43).

"Nejlepší máma na světě s velkým srdcem a obrovským smyslem pro rodinu a rodinné tradice. Jsem šťastný přešťastný za to, že nás osud spojil a stala jsi se matkou, kterou nesmírně ctíme a milujeme s malým Patričkem," vzkázal Rytmus milované Jasmině.

Vzkazy do nebe

Bohužel řada celebrit svou maminku už nikdy neobejme ani jí neřekne, jak je pro ně důležitá. I tak si ale na jednu z nejdůležitějších osob svého života vzpomněli. Například Mahulena Bočanová (53), která měla s maminkou složitý vztah, připojila maminčinu fotku, ke které napsala: "Nebyla to vždy procházka růžovým sadem. Máma je máma, máma je jen jedna, sílu a odvahu mám po tobě a humor. Pusu do nebe."

Své mamince už nepopřeje osobně ani Vendula Pizingerová (48), která by byla zvědavá na to, co by její maminka řekla, jak se jí život ještě zamotal. Na zesnulou maminku si vzpomněl i Roman Vojtek či Lucie Bílá (54).

Do galerie se podívejte na maminky slavných osobností. Některé jsou si opravdu neskutečně podobné.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy