Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Dojemné vyznání Natálce: Bohuš Matuš strachy ani nespí a hlídá bezpečí své holčičky

Lucinka a Bohuš Matuš se nemohou nabažit své holčičky Natálky.
Zdroj: pro eXtra.cz B. Matuš
+ Dalších 8 fotografií
RODIČOVSTVÍ
V neděli se zpěvák Bohuš Matuš (47) a jeho Lucinka (17) stali rodiči krásné holčičky Natálky, od té doby je jejich svět vzhůru nohama. Jak vůbec dřív rozlítaný bohém novou úlohu otce zatím zvládá?

Bohuš Matuš zvládá koupat i přebalovat

Někdo by mohl zpěváka považovat za klasického chlapa, pro kterého bude dítě jen na mazlení. Jenže kupodivu není ten případ.

„Koupeme a přebalujeme oba, ale Natálku samozřejmě víc opečovává Lucinka,“ přiznal eXtra.cz novopečený tatínek Bohuš Matuš (47).

Svou o třicet let mladší lásku si nemůže vynachválit.

Lucinka mě přesvědčila o tom, že je skvělou maminkou. O malou pečuje, jako by to měla dávno v malíku. S mou drobnou asistencí se dokáže postarat úplně o všechno, co je potřeba,“ chlubí se Matuš.

Obrovský strach

Ten se pořád nemůže vzpamatovat z neděle, kdy byl u toho, když jeho partnerka přivedla dceru na svět

„Narození Natálky byl zatím ten nejsilnější a nejhezčí pocit v mém životě. Všechno se rázem změnilo. Jsem šťastný,“ rozplývá se zpěvák, který si od rozmazlování vytoužené dcery odskakuje na zkoušky muzikálu Čas růží postaveném na nesmrtelných písničkách Waldemara Matušky

„Opravdu jsem nadšený, jen se nějaký čas budu moc strachovat a asi radši ani nebudu chodit spát z obavy, aby bylo miminko v pořádku,“ přiznal klasické pocity pro prvorodiče.

Abstinence

A přestože dřív byl Bohuš docela slušný pijan a za korbel dokázal vzít se vší parádou, dceru ještě zapít nestihl.

„Oslava zatím neproběhla. Máme teď plnou hlavu naší malé, snažíme se jí oba stoprocentně věnovat,“ dodal zaláskovaný umělec.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy