Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Dojemné video zesnulé Victorie s nejmladším synem: Za své děti byla vděčná každý den

Victoria byla přirozeně krásná žena.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
Rodina

Rodina, přátelé i fanoušci oplakávají tragickou smrt zpěvačky Victorie Velvet (†40), kterou měl zavraždit její vlastní manžel David Thomas Blyth (†53). Victoria byla nejen oblíbenou umělkyní, ale především byla hrdou trojnásobnou maminkou a své děti milovala nadevše. O to dojemnější je její video s nejmladším synem Zacharym, které zdrcení fanoušci momentálně sdílí na sociálních sítích. 

Zpěvačka Victoria Velvet (†40) a její manžel David Thomas Blyth (†53) jsou po smrti. S manželem žili dohromady 18 let a vychovávali spolu tři krásné děti ve věku 4 až 14 let. Na sociální síti Facebook se nyní hojně sdílí Victoriino dojemné video z roku 2020, kdy se rozplývala nad čerstvě narozeným synkem Zacharym, jehož přivedla na svět v Turecku."Nemůžu popsat, jak velkou mám radost, že máme třetí dítě. Není to jednoduchý, mám šediny navíc, ještě nespí celou noc, brečí a já nevím proč, ječí a nevím proč, čumí na zeď a nevím proč. Sice mě to děsí, protože si říkám, že on určitě vidí ducha. Bože, máme tady v pokoji ducha. Ale... Ale když se na mě usměje, rozteču jako máslo," uvedla tehdy novopečená trojnásobná maminka u krásného videa s nejmladším synkem.

Rodina je dar

"Miluju ho. Zac je opravdu dar, který jsme nečekali. Uvědomuji si každý den, že se máme dobře s rodinou. A to nejdůležitější je to, že máme tři krásné, zdravé děti, a za to jsem vděčná každý den," dodala Victoria.

Populární zpěvačka Victoria Velvet zemřela v úterý 11. června násilnou smrtí. Turecký web Hurriyet uvedl, že ji měl zavraždit vlastní manžel po ostré hádce kvůli zprávám v mobilním telefonu. Poté se skotský podnikatel zastřelil. K vraždě a následné sebevraždě mělo dojít v jejich rodinném domu v turecké Ankaře, kde tou dobou byly přítomny všechny tři děti. Kromě Zacharyho měli manželé ještě syna Davida (14) a dceru Annabelle (10). Už proběhla nařízená pitva, Victoriino tělo ale stále zůstává v Turecku.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy