Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dojemné video ze svatby Plekance a Šafářové: Ženich překvapil nevěstu nevšedním slibem

Zdroj: se souhlasem L.Šafářové/patrikpseja.photography
+ Další 3 fotografie
VIDEO

Hokejista Tomáš Plekanec (38) a bývalá tenistka Lucie Šafářová (34) jsou od středy manželé, svatbu se jim před veřejností podařilo dokonale utajit. Už ale víme, kde se konala, jaké nese nevěsta příjmení, manželé nám také zprostředkovali první momenty svého společného manželského štěstí.

Veselka se udála v Beskydech, v Horní Bečvě v hotelu Endemit. Sportovci se po tříleté známosti brali pod květinovým obloukem, na svatbě jim zahrál například Mirai Navrátil. A bývalá tenisová hvězda se od nynějška jmenuje Lucie Plekanec Šafářová.

Dojemné svatební video

Krásná novomanželka nyní sdílela video z pohádkové svatby, ke kterému dopsala: "Já se vymýšlím se slibem a můj muž to vyřešil takhle! 🤣 Díky." Tohle jen tak nějaká nevěsta nedostane. Tomáš Plekanec byl velmi originální a na pomoc při psaní slibu si přizval písničkáře a kytaristu Pokáče, který opět nezklamal.

Vznikl krásný song, plný lásky a něhy, který mapuje celý jejich Den D.

Hvězdní hosté

Veselka to byla vskutku nádherná. Mezi hosty nechyběli například bývalý krasobruslař Tomáš Verner (paradoxně expřítel Tomášovy exmanželky), tenistka Dája Bedáňová nebo hokejista Jiří Tlustý.

Dvojici také na Twitteru pogratuloval český olympijský tým, který sdílel krátké video z toho, jak novomanželé procházejí kordonem svatebčanů, kteří na ně buď házeli okvětní lístky, nebo jako symboly kariér dvojice drželi hokejky a tenisové rakety.


Související články

Další články