Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Dojemné video ze SuperStar: Daniel Křižka se takhle konečně usmířil se svou maminkou!

Sice SuperStar nevyhrál, ale největší výhru si vybojoval - dojemné usmíření se svou maminkou, a to dokonce v přímém přenosu. Když se ti dva před kamerami objali, jediné oko nezůstalo suché.

Ani charisma, svůdný kukuč a skvělý zpěv finalistovi SuperStar Danielu Křižkovi nezaručily vítězství v soutěži. Ale nakonec získal největší životní výhru, která se nedá koupit nikde na světě. Zpět lásku své milované maminky.

Daniel se totiž hned po maturitě odstěhoval a stěžoval si, že ho rodiče a hlavně máma nepodporují v kariéře zpěváka. Proto se ani s nimi nemohl podělit o tu radost, že postoupil až do samotného finále mezi osm nejlepších.

Jenže moderátor soutěže Pyco Rausch mu připravil po vyhlášení, že dál nepostupuje, pořádné překvápko. Pozval Danielovu mámu na pódium, kde se událo něco nevídaného.

Ta svého synka pořádně objala a došlo i na slzy. Dokonce přiznala, že to není pravda, že by Dana nepodporovala v jeho snu. Ale bylo to opravdu velmi dojemné setkání a nejen diváci v hale, ale i televizní diváci u toho potřebovali kapesníčky.

Jen se sami podívejte na video a schválně, jestli vám taky ukápne ta slzička dojetí.

Mohlo by vás zajímat

Další články