Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Dojemné video z koncertu Leoše Mareše: Dívka si odnesla zážitek na celý život

+ Dalších 5 fotografií

Životní zážitek si z pátečního koncertu Leoše Mareše odnesla neznámá dívka. Právě ji si totiž během recitování svého hitu Nejhorší věta oblíbený moderátor vyhlédl a část textu jí věnoval. A nezůstalo jenom u pohledu z očí do očí. Mareš ji nejdříve políbil na tvář, pak ji vytáhl na pódium, kde ji dlouze objal a na rozloučenou ji opět políbil. Redakce eXtra.cz situaci monitorovala na místě.

Na koncert Leoše Mareše čekala dlouhé dva roky, ale vyplatilo se. Mladá dívka si totiž z koncertu oblíbeného moderátora z O2 areny v pátek odnesla nevšední zážitek. A možná za to mohl i transparent, který držela v ruce. Právě díky němu si jí totiž Mareš všiml a během recitování hitu Nejhorší věta si k ní lehl a z očí do očí jí začal “vyznávat lásku".

Jsem do tebe blázen, recitoval Mareš

“Seš moje všechno, všechno, co teď mám, měl jsem velký plány, nezvládnu je sám. Jsem do tebe blázen, netvař se kysele, my se přece milujem, my nejsme přátelé,” zarecitoval Mareš dívce a pak jí nečekaně dal pusu na tvář. I když to vypadalo, že se chystá jít pryč, zničehonic ji vybídl, aby vylezla k němu na pódium.

I přes drobné komplikace se to nakonec podařilo, a právě tam došlo na pusu na pusu, což nečekal nikdo v sále a už vůbec ne šokovaná dívka. A to nebyl jediný dojemný moment celé show. Leoš Mareš znovu předvedl, že ačkoli není zpěvák, na city hrát umí.

Dojemná scéna nastala, když u písničky Slib, kterou Mareš věnoval své ženě Monice, změnil jméno Monika na konci na Alex, tedy na jméno své dcery. Při této scéně nezůstalo oko jediné ženy v sále suché.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy