Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

DOJEMNÉ VIDEO: Uvidíte, jak Kylie Jenner porodila holčičku! A pak prozradila svoje tajemství…

+ Dalších 19 fotografií
Dlouho ani nikdo netušil, zda je Kylie Jenner (20) skutečně těhotná. Celou dobu se totiž snažila svoje těhotenství skrývat. Možná měla o to větší důvod, když se na ni v průběhu jejího požehnaného stavu vykašlal její přítel Travis Scott, který byl ale v nemocnici s ní. Zdá se tedy, že je vše zlé zažehnáno. Kylie se po přivedení holčičky na svět rozhodla prozradit, proč ze svého těhotenství dělala takové tajemství.

Kylie Jenner dala definitivní sbohem všem spekulacím, zda těhotná je, nebo není, jelikož porodila holčičku. Že byla v požehnaném stavu je tedy jasné. Na svém Instagramu se následně pokusila vysvětlit, proč ze svého těhotenství dělala takové tajemství.

„Omlouvám se, že jsem s vámi své soukromí nesdílela. Těhotenství byla moje osobní záležitost. Nechtěla jsem se jím chlubit před celým světem. Chtěla jsem se v klidu připravit na novou životní roli. Veškerý stres by se přenesl na miminko,“ píše na svém Instagramu. Celé znění naleznete ve fotogalerii.

Přítel Travis Scott přišel Kylie podpořit do nemocnice. Zdá se, že veškeré sváry jsou mezi nimi zažehnány. Slavná dvacítka po porodu nezapomněla dát jedenáctiminutové video, které nese název „Naší dceři“, na YouTube. Video dojemně ukazuje celou cestu slavné hvězdičky, od zjištění těhotenství až po narození potomka. Její jméno dle Dailymail zatím nezveřejnila. Odtajnila jen její váhu, a to 3,8 kilogramu.

Související články

Další články