Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

DOJEMNÉ VIDEO: Ten muž bude hodně chybět! Emotivní loučení s Luďkem Munzarem

+ Dalších 39 fotografií
LEGENDA
V Národním divadle proběhlo poslední rozloučení s hereckou legendou Luďkem Munzarem. Ten zemřel v sobotu ve věku 85 let. S oblíbeným hercem se přišli rozloučit zástupci rodiny i široká veřejnost. Poslední rozloučení nabídlo řadu emotivní obrazů. Podívejte se na video.

V pátek dopoledne se uskutečnilo veřejné rozloučení s velikánem české herecké scény Luďkem Munzarem Ten do hereckého nebe odešel ve věku 85.

S Munzarem se kromě rodiny přišli rozloučit také herečtí kolegové. Do budovy Národního divadla dorazili Vladimír Javorský, František Němec, Hana Maciuchová, Jiřina Bohdalová, Bára Hrzánová s manželem Radkem Holubem, Jiří Lábus, Jiří Štěpnička, Martin Stránský, Viktor Preiss, Václav Vydra a Jana Boušková, Petr Kostka s chotí Carmen Mayerovou, Rudolf Jelínek a desítky dalších slavných tváří.

Do budovy divadla ale přišli také obyčejní fanoušci a obdivovatelé. Prostě všichni, kteří velkou osobnost českého divadla a scény uznávali a milovali.

"Měla jsem ráda jeho hlas. Působil klidně. Měla jsem ho ráda jako herce. Je to snad poslední velký umělec, který tu byl," řekla pro eXtra.cz paní Lída, která do Prahy přijela až z Českých Budějovic.

"Milovala jsem ho v seriálu Synové a dcery Jakuba Skláře. Dnes jsem přišla brzy. Chtěla jsem být u jeho poslední cesty," uvedla se slzami v očích paní Jaroslava.

Podívejte se na emotivní záběry. Luděk Munzar bude České republice hodně chybět...

DÁLE ČTĚTE:

Tajný pohřeb Luďka Munzara: Přijde na rodinné rozloučení také Jana Hlaváčová? Více najdete zde

Bára Munzarová na pohřbu tatínka vykouzlila dojatý úsměv - více zde

Sbohem, jeden z největších! Luďka Munzara přišla uctít celá herecká elita - vice zde

Luďka Munzara přišla uctít celá herecká elita - více zde

Související články

Další články