Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

DOJEMNÉ VIDEO: Takhle šťastný byl hokejový reprezentant před tragickou smrtí manželky! Simona zemřela při porodu dvojčat!

+ Dalších 5 fotografií
Když si říkali sladké ANO, tak ještě netušili, jak krutý osud je za rok bude čekat. Hokejový reprezentant Juraj Valach si z velké lásky bral krásnou Simonu a byl jak v sedmém nebi. Jenže sen o velké a šťastné rodině se mu dnes rozplynul jak pára nad hrncem. Jeho milovaná manželka při porodu dvojčat náhle zemřela.

Slovenskému hokejovému obránci se dnes zhroutil celý svět. Ještě před pár dny se se svou ženou těšil na příchod vytoužených dvojčátek, ale místo toho teď musí vyřizovat manželčin pohřeb.

Simona o víkendu ve vedrech zkolabovala a byla převezena do nemocnice. Lékaři jí museli provést císařský řez, miminka uložili do inkubátoru, kde bojují o život, ale krásná brunetka svou bitvu dnes prohrála.

Podívejte se na smutné video, kde byl Juraj se Simonou šťastný, užívali si svůj svatební den a neměli páru o tom, že si s nimi osud zahraje krutou hru. Připravte si kapesníčky, je opravdu velmi emotivní, jak byla maminka dvojčátek štěstím bez sebe.

Související články

Další články