Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

DOJEMNÉ VIDEO: Slunce se jí vlilo do žil! Heroinová Katka dostala nečekaný dárek

+ Dalších 16 fotografií
Před více než měsícem se redakce eXtra.cz rozhodla splnit sen nejslavnější narkomance Česka Katce Bradáčové (41). A to nafotit sérii snímků od profesionála. Oslovili jsme předního českého fotografa Jiřího Píšu, kterého mnozí znají pod pseudonymem Pražský fotograf. V úterý jsme výsledek focení Katce předali. Byla dojatá a poskytla nám rozhovor o svém současném životě...

S Katkou to je jako na horské dráze. Jednou je nahoře, podruhé dole. Sama by ráda skoncovala se životem na ulici, ale zajetí drogového démona je silné a vymanit se z něj je pro Katku těžké. Nedávno jsme se rozhodli její život zpestřit tím, že jsme jí splnili přání.

Katka se v lednu postavila před objektiv profesionála a užila si půl dne focení. Vzniklo přibližně 20 krásných snímků, na které se můžete podívat v galerii. Slíbili jsme jí, že část snímků předáme. Navíc nám do redakce napsala čtenářka, která nás požádala, zdali bychom Katce mohli předat obraz, jejž pro ni namalovala. Souhlasili jsme.

S Katkou jsme se domluvili na předání. A jak setkání, v němž nám přiblížila na kameru svůj aktuální život, dopadlo? Na to se podívejte v exkluzivním videu. Skutečností je, že Katka se opět vrátila do kanálu na Invalidovně, přestala docházet na metadon a opět experimentuje s drogou.

Související články

Další články