Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dojemné video pro zesnulého Josefa Šurala (†28): Dojdi v pokoji na druhý břeh

+ Dalších 25 fotografií
V neděli proběhlo v brněnském krematoriu poslední rozloučení s tragicky zesnulým fotbalistou Josefem Šuralem. Ten přišel o život při havárii minibusu v Turecku. Poslední sbohem přišly fotbalistovi dát zástupy fanoušků, kolegů, spoluhráčů, trenérů a samozřejmě nechyběla zarmoucená rodina. Na sociálních sítích momentálně koluje vzpomínkové video Josefa Šurala, které pro něj vytvořili nejvěrnější fanoušci.

Poslední rozloučení s mladým fotbalistou a otcem dvou dětí Josefem Šuralem probíhalo v neděli v obřadní síni brněnského krematoria v Jihlavské ulici. Obřad začal ve 13:30 a ač byl pohřeb veřejný, do obřadní síně mohla pouze rodina a blízcí přátelé.

Vzdát hold fotbalistovi přišli fanoušci, sportovní ředitel Sparty Tomáš Rosický nebo bývalý trenér Zbrojovky Brno Petr Uličný. Rozloučit se přišla také zdrcená vdova Denisa Šuralová v doprovodu svých dvou dcer.

Na sociálních sítích se objevilo dojemné video pro zesnulého Josefa Šurala, na které se nyní můžete podívat.

Související články

Další články