Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

DOJEMNÉ VIDEO karnevalu pro Nekonečného: Aloha, Dane, volala jeho zdrcená životní láska

+ Dalších 61 fotografií
velkolepý pohřeb
Už nyní je jasné, že pohřeb krále rozkoše Dana Nekonečného (†52) bude jedna velká párty. Nikdo z pozůstalých nebo fanoušků, kteří se dostavili na poslední rozloučení se zpěvákem, nemá na sobě tmavé smuteční oblečení. Tak by si to totiž zpěvák nepřál. Všichni přítomní jsou oblečeni do zářivě žlutých modelů a s Nekonečným se bouřlivě loučí.

Ve čtvrtek po obědě se celá Praha zahalila do zlaté a žluté barvy. Stovky fanoušků včetně nejbližší rodiny a přátel se přišla rozloučit s krrrrálem rozzzkoše Danem Nekonečným Poslední rozloučení se koná v krematoriu v pražském Motole.

V alegorickém průvodu se objevilo hned několik bizarních kostýmů, spousta žlutých květin a hromada plyšáků, ze kterých by měl zesnulý zpěvák určitě obrovskou radost. Černá barva je samozřejmě zakázána a více než pohřeb to začíná připomínat velkolepý karneval.

Stovky pozůstalých v barevných oblečcích vzdalo hold vždy pozitivnímu zpěvákovi v čele s jeho životní láskou Zuzanou Kardovou Zuzana se snažila ze všech sil zůstat pozitivní, tak, jak by si to její milovaný Dan přál, ale v její tváři nešel přehlédnout smutek a nekončící bolest. Všichni se následně chytli za ruce a začali křičet: "Aloha, Dane".

Související články

Další články