Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

DOJEMNÉ VIDEO: Ivanka se vzácnou chorobou znovu žádá o pomoc, aby přežila!

+ Dalších 7 fotografií
Už od narození se život s Ivankou Danišovou (32) nemazlil. Narodila se se vzácným Goldenharovým syndromem, tedy syndromem nedostatečného vývinu mozkových kostí. I přes nepřízeň osudu se Ivanka se životem pere jako lvice. V roce 2015 podstoupila v USA náročnou operaci, kterou si mohla dovolit jenom díky penězům vybraným od veřejnosti. Nyní musí akutně na další zákrok. Ten jí vyjde na bezmála 4 miliony korun.

Slovenka Ivanka se díky vzácné nemoci naučila nevzdávat se svých snů. Vypořádala se s těžkým handicapem, šikanou i pro někoho neřešitelným problémem. V roce 2015 musela Ivanka podstoupit operaci, kdy jí lékaři voperovali do hlavy a obličeje umělé kostní implantáty. Na tuto operaci bylo potřeba více než pět milionů korun. Díky veřejné sbírce se tenkrát peníze podařilo vybrat a Ivanka na náročnou operaci do Clevelandu mohla odjet.

Nyní u statečné Slovenky došlo ke komplikacím, které postihnou jenom 1,24 % pacientů s tímto onemocněním. Proto musí znovu na operaci, tentokrát čelistního kloubu, kterou jí dokáží provést jenom lékaři v USA. Jelikož pojišťovna opět odmítla zákrok proplatit, Ivanka se znovu obrací na veřejnost. Do 3. května můžete Ivance přispět libovolnou částkou. Celkem potřebuje dívka 3 860 000 korun.

Ivanka přes svůj těžký osud vystudovala na Karlově univerzitě práva s červeným diplomem, má dvě sestry, o oba milované rodiče před pár lety přišla. Nyní bojuje kromě zákeřné choroby i s časem.

POMOZTE I VY.

Související články

Další články