Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dojemné video: Dívka v bílém zachránila muže v Praze před sebevraždou, skočil by

+ Další fotografie

Jako záchranný anděl se zjevila v pondělí na pražském mostě Legií dívka, která si všimla muže na římse, jenž vypadal, že každou chvíli skočí do Vltavy. Do příjezdu policie ho držela za ruku.

V pondělí kolem třetí hodiny odpolední se na pražském mostě Legií odehrálo drama. Muž přelezl zábradlí a držel se římsy mostu jen za jednu ruku. Toho si všimla pohotová dívka, která šla zrovna kolem. Ani vteřinu neváhala a chytla muže, jenž se zřejmě chystal ke skoku do Vltavy, za ruku. Takhle s ním vyčkala až do příjezdu Policie.

Operační důstojník hned vyslal na místo všechny dostupné hlídky v okolí. Policisté k muži museli přistupovat s maximální opatrností, protože byl velmi nervózní, odevzdaný a existovala důvodná obava, že opravdu skočí.

Policisté s ním pomalu navázali kontakt a snažili se zjistit, co ho vede k tak zoufalému činu. V momentě, kdy na chvíli přestal vnímat své okolí, se k němu jeden ze zakročujících policistů přiblížil a strhl ho zpátky přes mostní římsu do bezpečného prostoru. Na místo byla okamžitě přivolána zdravotnická záchranná služba, která jedenapadesátiletého nešťastníka převezla do psychiatrické léčebny v Bohnicích.


Související články

Další články