Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Dojemné Vánoce v Ordinaci: Švarcovi je oslaví i s Ludvou, Čestmíra čeká složité rozhodnutí

Dojemné Vánoce v Ordinaci: Švarcovi je oslaví i s Ludvou, Čestmíra čeká složité rozhodnutí
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
Ordinace
Patnácté Vánoce oslaví letos oblíbení hrdinové seriálu Ordinace v růžové zahradě. Poslední díl tohoto roku přinese rozřešení složitých rodinných situací i nové naděje. Jak letošní Vánoce prožijí lékaři a sestřičky proslulé kamenické nemocnice?

Vánoce v Ordinaci v růžové zahradě jsou tady! Hugo Švarc má na Vánoce jediné přání, strávit Štědrý večer s Ludvou a babičkou Libuškou. Také Heluš si přeje, aby se obě rodiny konečně smířily. Miky Mázl se svěří rodičům, že by chtěl, aby u nich dárky rozdával Santa. Mázl se vzteká, ale Mikymu nedokáže odmítnout. Jenže kde bude tady v Čechách shánět Santu?

Na záchrance poznamená vánoční atmosféru případ vážně zraněného dítěte. Hanák se bojí, že holčička zemře, a ze zoufalství se rozhodne poprosit nejvyšší mocnosti, aby udělaly zázrak...

Švarcovi

Hugo má jediné vánoční přání: strávit Štědrý den s celou rodinou pohromadě. Tedy i s babičkou Libuškou a Ludvou. Heluš je také pro, ale pro Boba jsou společné Vánoce s matkou, která ho v dětství opustila a po mnoha letech se letos objevila, a také s nevlastním bratrem Ludvou, za kterého se stydí, stále nepředstavitelné. Proti je i Bobův starší bratr Milan, který Boba neustále manipuluje proti matce. Pak se ale stane něco, co všechny přivede k jednomu vánočnímu stromku. Jak Švarcovi prožijí letošní Vánoce? Bude to happy-end jejich třeskutých rodinných vztahů, nebo další katastrofa?

Mázlovi

Mázl musí řešit absurdní přání nejmladšího syna Mikyho. Ten si pod vlivem zahraničních pohádek přeje, aby k nim místo Ježíška letos přišel Santa Claus. Mázl se vrátil po několika měsících ze stáže v Nizozemsku, a tak se mu pod vlivem stesku a špatného svědomí snaží vyhovět. Hledání kostýmu ho přivede na ovčí farmu, kde se nachomýtne k porodu několika jehňat. Rodina musí za Mázlem, a tak se Štědrý večer Mázlových odehraje v neopakovatelné vánoční atmosféře ovčí salaše. Mázlovi prožijí jedny z nejhezčích Vánoc posledních let…

Hanák a Zita

Upjatá Zita ukáže svou lidskou tvář a své podřízené zaskočí dárky. Pro Hanáka jsou Vánoce za trest, nyní mu dochází, že bojkot kupování dárků bude muset protentokrát porušit, a tak se na poslední chvíli pokusí Zitě nějaký sehnat. Jeho výběr Zitu víc než překvapí, tohle tedy nečekala! O pohodičce u stromečku si ale na záchrance mohou nechat zdát. Štědrovečerní klid jim překazí výjezd k vážné autonehodě, během které je těžce zraněná sedmiletá dívka, které náraz de facto utrhne lebku od obratlů. Šetrný transport ale ušetří míchu před poškozením, a tak má šanci na přežití bez trvalých následků. Je to vánoční zázrak! Čím Hanák Zitu překvapí a jak s jejich vztahem zatřese vánoční zázrak, ke kterému oba přispějí?

Márovi

Táňa se bude muset rozhodnout mezi manželem Patrikem a Vojtou, do kterého se přes všechny zákazy, které si dala, zamilovala. Dokáže přiznat Patrikovi nevěru? Teď, když se po měsících odloučení vrátil z Ameriky, šťastný, že jsou zase spolu? Teď před Vánoci? To přece nejde…! Současně ví, že odkládáním ublíží Vojtovi, který se do ní bezhlavě zamiloval a který je pro ni ochotný obětovat místo v kamenické nemocnici, protože tohle jeho primář a Tánin tchán, Leoš Mára, nikdy nemůže přejít… Ustojí Vojta skutečnost, že Vánoce nestráví se svojí láskou? A skutečně Táňa u vánočního stromečku udrží svoje velké tajemství, vždyť Patrik není slepý a vidí, že se s ní něco děje…

Marek

Prožijí Marek, Erika a jejich maličký syn Tobiáš přes všechny problémy, kteří ti tři letos prožili, první společné Vánoce?

Marika

Marice je jasné, že její Vánoce se budou odvíjet od toho, jak dopadne její soud se Zálešákem, a také od toho, zda se Honza stihne vrátit z Vietnamu, kde hledá zmizelou sestřičku Tien. Bude mít po šíleném roce, poznamenaném sebevraždou jejího bývalého přítele Adama, o Vánocích konečně klid?

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy