Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dojemné setkání v MasterChefovi: Pepa prozradil, proč chtěl ušetřit setkání s dcerami

+ Další 3 fotografie
Úterní díl MasterChefa bude plný emocí. Na soutěžící čeká výzva, díky které se setkají s rodinnými příslušníky. Pepa Nemrava v ukázce zmínil, že ho setkání s dcerami měli raději ušetřit. Co tím Nemrava myslel?

V MasterChefovi Česko 2020 jde do tuhého. Soutěžících zbývá už jenom 7. Pro TOP 7 amatérských kuchařů si připravila porota doslova emoční kolotoč. Soutěžícím budou ve výzvě pomáhat uvařit rodinní příslušníci.

Pepa Nemrava

Pepovi Nemravovi dorazí na pomoc jeho dvě rozkošné dcerky. A právě ony vybíraly suroviny, ze kterých se bude ve úterním díle vařit. Jak byl Pepa spokojen s jejich výběrem? "Terezka s Rozárkou nám na společné vaření vybraly suroviny vhodné k přípravě rajské omáčky, kterou obě zbožňují. Takže jsem byl celkem rád, že můžeme vařit jídlo které bude chutnat hlavně holkám," prozradil Pepa pro eXtra.cz.

V ukázce z Pepových úst zaznělo, že ho raději setkání s dcerami měli ušetřit. Jak to Pepa myslel? "Myslel jsem to tak, že soutěž byla opravdu náročná a celé dny bez mých třech milovaných holek mě ubíjely. Věděl jsem, že když se tam holky objeví, tak se neubráním dojetí. A taky jsem opravdu na závěr slzu uronil," vysvětlil Nemrava.

Jak nakonec Pepa společně s dcerkami zvládne uvařit rajskou omáčku, sledujte už dnes od 20:20 na obrazovkách televize Nova.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy