Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Dojemné setkání herců z Béháčka: Co vzkázal Brandon své rakovinou nemocné „sestře“ Brendě?

Takhle vypadá partička dnes, nemocná Brenda chyběla.
+ Další 4 fotografie
Minulý rok v únoru Shannen Doherty (45) oznámila fanouškům, že má rakovinu a čeká ji náročná léčba. Během ní přišla o jedno prso a nedávno se musela ostříhat dohola. Není divu, že jí není úplně hej a společenským akcím se spíše vyhýbá. To její kolegové z "Béhačka" se toho nebáli a nedávno se pár z nich opět sešlo na charitativní akci v LA, kde podpořili boj proti Parkinsonově chorobě. Co herci své nemocné kolegyni vzkázali?

Svoji seriálovou sestru dojemně podpořil „Brendon“ Jason Priestley. „Ona rakovinu porazí, protože je to velká bojovnice. Shannen je tvrdá holka a vždycky byla. Posílám jí lásku a světlo. Vždycky ji budu mít rád,“ řekl magazínu The Hollywood Reporter. Na akci dorazil se svou manželkou a synem.

To je další věc, která se Shannen nikdy nesplní. Vždy toužila po velké rodině, ale nemohla narazit na toho správného muže. A když ho ve čtyřiceti letech konečně potkala, přišla jim do cesty rakovina. Její tělo je vysílené a se slzami v očích musela herečka v televizní show oznámit, že se už nikdy nemůže stát matkou.

To „Valerie“ Tiffani Thiessen, která v seriálu hrála mrchu, dnes vypadá jako stepfordská panička. Na její aktuální fotky se můžete podívat ZDE. Také má rodinu a Shannen přeje jenom to nejlepší.

„Pokud někdo dokáže vyhrát válku s touhle nemocí, je to ona,“ věří své kolegyni i „Steve“ Ian Ziering. Ten momentálně hraje v brakových filmech stylu Žralokádo 3.

Herečka Shannen Doherty teď věnuje všechnu energii tomu, aby motivovala stejně nemocné lidí a vyhrála boj se svou nemocí.

Více se o aktuálním stavu Brendy dozvíte ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Další články