Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dojemné poslední rozloučení s Danem Kopálem: Před obřadem se na obloze prohnalo několik letadel

Dojemné poslední rozloučení s Danem Kopálem: Před obřadem se na obloze prohnalo několik letadel
Zdroj: reprofoto TV Prima
+ Další 2 fotografie
smuteční obřad
Středa byla pro blízké moderátora Daniela Kopála (†49) smutečním dnem. V obřadní síni krematoria v Českých Budějovicích se totiž uskutečnilo rozloučení pro Kopálovu rodinu a přátele. Poslední sbohem hvězdě pořadu Mňam aneb Prima vařečka přišli dát mimo jiné i kolegové z rádia, kde působil od samého začátku. A před obřadem přišla i velká paráda...

Zesnulý televizní a rozhlasový moderátor Dan Kopál se dočkal krásného obřadu. Kromě jídla, života a lidí měl rád také letadla. Krátce před smutečním obřadem se nad síní prohnalo několik sportovních letadel, jak uvádí deník Blesk. Na jeho parte se dá snadno najít i obrázek stíhačky.

S moderátorem Kopálem se přišlo s květinami v rukách rozloučit hned několik přátel a kolegů z Rádia Faktor, kde působil. Co však nevychytali, byla vládní nařízení, dorazilo jich totiž víc, než je současně povoleno vládou kvůli koronaviru Přímo na obřadu zůstala pouze rodina včetně vdovy Šárky, která přednesla smuteční řeč, kde Danielovi děkovala za krásný život. Síní zněli například Depeche Mode nebo Camouflage.

Přátelé mohli sledovat celý obřad přes mobilní telefon. Rozloučit se přišel i šéf rádia a senátor Ladislav Faktor. "Byl to jeden z mých prvních zaměstnanců. To jsme vysílali ještě ve sklepě mezi kompoty. Byl neuvěřitelně pracovitý, šikovný, milý a neustále rozdával dobrou náladu," pochvaloval Kopála pro Blesk.

Poslední dny proležel napojen na přístroje

Daniel Kopál zemřel v souvislosti s koronavirem, který mu přitížil v jeho vlastních zdravotních obtížích. Poslední dny před smrtí proležel v nemocnici připojen na přístroje kvůli selhání plic. Nakonec boj se zákeřným covidem-19 prohrál a 27. října zemřel.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy