Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Dojemné parte Víti Vávry (†68): Detaily pohřbu zpívajícího bubeníka

Rodina zveřejnila parte zpěváka a bubeníka Víti Vávry.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
Parte

Zpěvák a bubeník Vítězslav Vávra (†68), který byl nejvíce známý zejména v osmdesátých letech, navždy odešel 1. července 2021 po dlouhém boji s rakovinou. Rodina nyní zveřejnila parte, kde uvedla i datum posledního rozloučení. Kdy a kde bude? 

Zpěvák a bubeník Víťa Vávra se do povědomí veřejnosti zapsal zejména svými osmdesátkovými hity jako Holky z gymplu, Citronová holka nebo Dívka z heřmánkové návsi, ale také manželstvím se zpěvačkou Věrou Špinarovou (†65). Vzali se po krátké známosti v roce 1984 a rozvedli se v roce 1999.

Víťa zemřel 1. července tohoto roku a rodina nyní zveřejnila jeho parte. „Poslední rozloučení se bude konat v pátek 9. července 2021 v 10.00 hodin v malé obřadní síni krematoria v Praze - Strašnicích,” píše se v parte, pod nímž jsou podepsáni jeho syn Filip, sestra Vlastimila a dcerka Vikynka.

Vleklé zdravotní problémy

Zpěvák se v posledních letech potýkal se zdravotními problémy a nakonec svůj boj prohrál. Měl nádor na plicích. O úmrtí informoval syn Filip na sociálních sítích. Předtím měl ale ještě uveřejnit příspěvek, kde popsal, že s tátou nemluvil už přes sedmnáct let. „Máma s ním je v denním kontaktu. Podle všeho má prý rakovinu v posledním stádiu a může to být otázka dní. Čeká se na výsledky vyšetření. Je dlouhodobě nepohyblivý. Víc než rok neopustil byt. Život je krátkej, přátelé,” napsal v jednom z příspěvků Filip Vávra.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy