Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Emotivní momenty z pohřbu Denisy Cziglové z MasterChefa: Potoky slz, rudé lodičky, zdrcený manžel a obří srdce

+ Dalších 79 fotografií

Poslední rozloučení s Denisou Cziglovou (†36) bylo plné emocí. Zesnulá Denisa si přála, ať je pohřeb hlavně oslavou jejího života. A to jí blízké kamarádky splnily. Na nohy si obuly rudé podpatky a na ústa použily rudou rtěnku. Manžel Denisy vypadal velmi zdrceně a na jeho opuchlých očích bylo patrné, že se jen těžko bránil pláči. Jeden ze smutečních hostů přinesl obrovské srdce z růží. Na další dojemné momenty se můžete podívat v galerii.

Poslední rozloučení s bývalou účastnicí MasterChefa Denisou Cziglovou se uskutečnilo 9. dubna od 10:15 ve Velké obřadní síni krematoria města Brna. Denisa roky statečně bojovala se zákeřnou rakovinou, kterou sice porazila, ale následně se choroba vrátila v plné síle podruhé, což už bylo nad síly šestatřicetileté maminky. Poslední rozloučení bylo pro všechny emočně náročné, jak je patrné z fotografií, které pořídila redakce eXtra.cz.

Rudé lodičky a rtěnky

Denisa kolem sebe měla opravdové kamarádky. Ty se jí navíc rozhodly splnit její poslední přání. Denisa chtěla, aby byl pohřeb oslavou jejího života a aby si její blízké přítelkyně na sebe obuly rudé lodičky a na ústa použily rudé rtěnky. Na posledním rozloučení se takto sladily třeba moderátorka Lenka Limberská, modelka Alena Prešnajderová a další.

Manžel měl nateklé oči

Manžel zesnulé Denisy Cziglové Roman prožívá opravdu bolestivé období. Na výchovu dvou dcer zůstal sám a navíc mu odešel jeho nejbližší člověk. Není divu, že na pohřeb přišel s oteklýma očima od pláče. „Život umí rozdávat, ale i brát. I když jsme to spolu neměli vždy lehké, snažili jsme se ze života dostat vždy maximum, aspoň to je mi malou útěchou,“ napsal po jejím úmrtí zdrcený manžel na sociální sítě.

Obrovské srdce

Jeden ze smutečních hostů přinesl na pohřeb obrovské srdce složené z rudých růží, na němž nechyběl ani vzkaz: „Navždy zůstaneš v našich srdcích.“ Stejně tak smuteční věnce nesly stuhy se srdceryvnými vzkazy.

Doporučené video: Rozhovor s Denisou Cziglovou.

Naplněné parkoviště

Pohřbu se zúčastnilo opravdu obrovské množství Denisiných kamarádů, rodinných příslušníků i známých, kteří jí podporovali v jejím tvrdém boji. Parkoviště bylo zcela zaplněné a také síň byla napěchována k prasknutí.

Na dojemné fotky z pohřbu se podívejte v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy