Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Dojemné loučení se zesnulým Karlem Gottem: Slzy tekly proudem

Dojemné loučení se zesnulým Karlem Gottem: Slzy tekly proudem
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
Smutné
Česko truchlí pro svého nejlepšího zpěváka Karla Gotta (†80). A přestože poslední rozloučení proběhne až příští pátek a sobotu, plné divadlo Hybernia už Mistrovi vzdalo poctu. Na premiéře muzikálu Tarzan lidé dlouho tleskali vestoje a mnozí z nich se neubránili slzám.

Ještě před začátkem představení vzdalo divadlo Hybernia poctu zesnulému Karlu Gottovi (†80). Během dojemných okamžiků plný sál tleskal vestoje, někteří propukli v pláč.

Slzám se neubránil ani hudební skladatel Zdeněk Barták (65), který se potom neobešel bez kapesníku. Gott na přítomné shlížel z velkého obrazu, který byl umístěn ve foyer divadla.

Zpěvák zemřel 1. října těsně před půlnocí, podlehl dlouhodobým zdravotním problémům, v posledních měsících trpěl akutní leukemií. Kromě Ivany Gottové (43) po něm zůstaly dcery Charlotte Ella (13), Nelly Sofie (11), Lucie Kovaříková (32) a Dominika Gottová (46).

Premiér Andrej Babiš (65), který byl na premiére rovněž přítomen, chtěl pro Gotta státní pohřeb, ten je ale určen pouze pro prezidenty. S vdovou se nakonec domluvili na pohřbu se státními poctami.

V pátek 11. října se budou fanoušci moct s Mistrem rozloučit na pražském Žofíně. Očekává se velký nápor lidí, přijít by jich mělo až 100 tisíc. V sobotu 12. října se uskuteční zádušní mše v katedrále sv. Víta, která bude pouze pro pozvané.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy