Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Dojemné gesto: Trenér zlaté Slavie Trpišovský věnoval titulový hattrick nemocnému příteli

Zdroj: profimedia / V. Mikuláš / koláž eXtra
slavie

Krásné gesto! Trenér fotbalové Slavie Jindřich Trpišovský (45) slaví se svým týmem třetí titul šampionů v řadě. Na tiskové konferenci promluvil o titulovém hattricku, který se rozhodl věnovat svému příteli a bývalému fyzioterapeutovi fotbalové reprezentace Vladimíru Mikulášovi (44), jenž bojuje s nevyléčitelnou nemocí. 

Kouč fotbalové Slavie Jindřich Trpišovský slaví se svým týmem třetí vítězství za sebou. Na tiskové konferenci se rozpovídal nejen o tématech, jež souvisela s fotbalovým vítězstvím, ale také, že se rozhodl titul slávistického hattricku věnovat svému příteli Vladimíru Mikulášovi, který bojuje s nemocí zvanou amyotrofická laterální skleróza, na kterou zatím neexistuje žádný lék.

Titul daroval svému příteli, který je velkým bojovníkem

"Chtěl bych pozdravit Vláďu Mikuláše a věnovat mu všechny ty tři tituly, které jsme ve Slavii vybojovali," podotkl na tiskové konferenci směrem k bývalému masérovi fotbalové reprezentace. "Začínali jsme spolu na Xaverově, jsme pořád v kontaktu. Vláďa je člověk, ke kterému mám velký obdiv, dodává mi spoustu energie. Kéž by bylo víc takových, jako je on," ​vyprávěl s dojetím.

"Vláďa je bojovník, který bojuje a dodává nám všem inspiraci. Dneska jsem na něj hodně myslel, jsme spolu dlouhodobě v kontaktu," dodal.Související články

Další články