Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dojemné gesto Leoše Mareše: Fanoušky na koncertu překvapil videem ze svatby s Monikou

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 18 fotografií
láska
Leoš Mareš (43) si na nedostatek zájmu o své koncerty nemůže stěžovat, jeho fanouškovská základna je obrovská. I proto pro své příznivce na koncertu udělal něco navíc a pustil jim krásné video ze svatby s manželkou Monikou (44), které přítomné dojímalo k slzám.

Leoš Mareš ve čtvrtek v o2 aréně vystoupil na svém prvním koncertu z plánovaných tří. Fanoušci byli nadšení nejen díky hudbě, ale především i proto, že měli možnost nakouknout do zákulisí jednoho z nejkrásnějších dní v Leošově životě.

Na koncertu oblíbený moderátor a zpěvák přehrál video ze své svatby s Monikou Marešovou. Především ženy záběry z jejich velkého dne dojímaly až k slzám, Monika byla překrásná nevěsta a na ní i na Leošovi bylo na videu vidět, že prožívají neskutečně šťastné okamžiky.

Svatba Leoše a Moniky byla přenádherná, ačkoliv většina dnešních nevěst už na závoj zapomíná, Monika si ho oblékla a vypadala fantasticky. S Leošem se na sebe usmívali jako sluníčka a když řekli své sliby, vypadali jako nejšťastnější osoby na planetě. Podívejte se do galerie, jak byli v den své svatby Leoš a Monika krásní.

Související články

Další články