Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dojemné foto: Vémola si přijel pro Lelu a malou Lilinku. Štědrý den už si užili spolu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
první vánoce
Dokonalé načasování! Karlos Vémola (34) se stal potřetí otcem minulou středu, takže si svoje holky mohl odvézt domů přesně na Štědrý den. Partnerku Lelu Ceterovou a dcerku Lilinku vyzvedl v podolské nemocnici a zamířili rovnou do rodinného sídla. Tam si společně užili nejkrásnější Vánoce!

„Nejkrásnější dáreček,“ rozplýval se drsňák Karlos Vémola, který se dcerky nemůže nabažit. Podobně to má i novopečená maminka, zápasníkova partnerka Lela Ceterová. „Můj nejkrásnější dárek na světě po stromečkem,“ usmívala se.

Malá Lilinka přišla na svět minulou středu krátce po patnácté hodině. Váží 3 260 gramů, měří 50 centimetrů. MMA bijec prohlásil, že na ten výjimečný den nikdy nezapomene.

Rodinné štěstí

Pro svoje holky si Terminátor přijel na Štědrý den a vánoční pohodu si tak mohli užít jako rodina u stromečku a nad dárky. „Lili už s námi prostě na Vánoce chtěla být doma,“ řekl Vémola.

Ani Lela dojetím nešetří, týden a půl od porodu čelí velkému náporu emocí. „Moje celé srdíčko se mi naplnilo štěstím a láskou. Neustále koukám na Lilinku, pozoruji, jak spinká, sleduji, jak dýchá a čekám na moment, kdy otevře očka a podívá se na mě,“ popsala Ceterová.

Z předchodího vztahu má Vémola syna Juniora (9) a dceru Sky (12). S nimi oslavil Vánoce 23. prosince, brzy ráno o den později už ale seděl v letadle směr Praha.

Související články

Další články