Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

DOJEMNÉ FOTO UVNITŘ! Víte, jaký byl první snímek Ewy Farne na Instagramu? Tam ukázala i tahle macatá stehna

Ewa ukázala silnější stehna…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 57 fotografií
Ewa Farna (24) není jen královnou nutričních houpaček, ale i hvězdou sociálních sítí. Zdatně se pyšní snímky nejen na Facebooku, ale i na Instagramu. Kromě toho, že se sem tam pochlubí fotečkou, která všechny zaskočí, třeba její první snímek na Instagramu se řadí k těm hodně dojemným.

Ewa patří k nejsledovanějším lidem na sociálních sítích, a to nejen díky tomu, že má obří fanouškovskou základnu. V roce 2015 začala zdatně pracovat na Instagramu a vyplatilo se. Dnes ji sleduje takřka 200 tisíc fanoušků a její snímky ze života jsou velmi kladně hodnoceny. Její první snímek se rozhodně řadí k těm příjemným, má na něm výraz, který si musí každý zamilovat. Najdete ho jako první v galerii a jistě uznáte, že před 3 lety jí to neskutečně slušelo.

Dnes je ale realita malinko jiná. Ewě to pořád sluší, je to neskutečně talentovaná a krásná žena, i když má lehkou nadváhu. Ale co, mnozí muži to u ní mají rádi. A když je spokojený její manžel Martin Chobot, je vše v pořádku. Možná celkový dojem kazí jen to, že Ewa se svou nadváhu snaží často skrývat v oblečení, které na ní plandá. Škoda.

V minulosti tomu tak nebylo a měla odvahu ukázat lačnému oku fanouška i macatější stehna. Ewa je zkrátka holka krev a mlíko. Ruku na srdce. Naposledy se Ewa pochlubila také snímkem, na němž má zcela ploché bříško a nikdo nemůže pochybovat, že přesně taková postava jí slušela nejvíce. Kdo ví, třeba opět překvapí.

Související články

Další články