Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Dojemné foto: Patrik Hezucký je pyšný tatínek, syn Oliver je mu čím dál podobnější

Zdroj: Archiv Patrika Hezuckého
+ Další 4 fotografie
štěstí
Před Vánocemi se čerstvým manželům splnil velký sen. Manželka moderátora Patrika Hezuckého (50) Nikola porodila zdravého chlapečka Olivera. Z Hezuckého, který se v minulém roce v téměř padesáti letech oženil, se stal hrdý tatínek. I když byl Oliver zpočátku hodně podobný mamince, dnes je vidět, že roste i do tatínkovy podoby. Co víc si může Patrik přát?

Podoba se nezapře, to musí při pohledu na dojemný snímek Patrika s malým Oliverem napadnout každého. Moderátor i jeho manželka se kochají pohledem na synka, který brzy oslaví dva měsíce na světě.

Šťastný muž

I když se novopečená maminka už dva dny po porodu nechala slyšet, že si porodila vlastní kopii, postupem času se ukazuje, že ani podoba s tátou Patrikem se nedá úplně vyloučit. Naopak, u snímku, který Nikola sdílela u příležitosti manželových padesátin, je Oliver Patrikovi skutečně hodně podobný.

Za poslední rok a půl toho zažil moderátor Evropy 2 Patrik Hezucký opravdu hodně. V září 2018 požádal svou dlouholetou partnerku Nikolu o ruku. V květnu proběhla svatba a před Vánocemi se stal z Patrika hrdý tatínek. Narození syna Olivera řádně zapil s kamarády, mezi kterými nemohl chybět dlouholetý přítel a kolega Leoš Mareš.

Čerstvý padesátník

Aby těch oslav nebylo málo, 12. února oslavil Hezucký kulaté narozeniny. Čerstvý padesátník si užívá se synem každé volné chvíle. Poctivě chodí s kočárkem na procházky a s Oliverem se něžně mazlí, z čehož vznikají dojemné snímky nejen do rodinného alba, ale manželé je i rádi sdílí na svých sociálních sítích.

Související články

Další články