Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Dojemné foto: Nikol Leitgeb znovu objímá své miminko, které zachránil manžel

Nikol Leitgeb znovu v objetí se svým zachráněným Mauglím
Zdroj: Instagram Nikol Leitgeb
Instanews

Herečka Nikol Leitgeb (34) znovu objímá v náručí svého malého Mauglího, kterého zachránil její manžel Petr (34). Zpěvačka Eva Burešová (28) vyrazila na zamilované rande s šéfkuchařem Přemkem Forejtem (34) a Kylie Jenner (24) oficiálně potvrdila, že je opět těhotná.

Nikol Leitgeb s Mauglím v objetí

Herečka Nikol Leitgeb (34) se svým Mauglím opět v náručí, všechno dopadlo dobře. Její tříměsíční syn Tobias totiž před pár dny přestal zničehonic dýchat. Zachránil ho manžel Petr Leitgeb (34), který chlapce rozdýchal. Teď si k sobě maminka miminko znovu spokojeně tiskne. Díky Bohu za takéhle hrdiny.

Konrád Terezy Brodské

Herečka Tereza Brodská (53) se pochlubila svým roztomilým psím kamarádem. "Tohle není žádný filtr nebo aplikace. Tohle je zelený Konrád, který se vyválel v čerstvě posekané trávě, trouba," pobavila herečka Instagram.

Eva Burešová na randíčku

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) vyrazila se svým kuchtíkem Přemkem (34) na randíčko. Eva sdílela snímek jejich zamilovaného doteku a pochlubila se i novou manikúrou.

Kylie Jenner otěhotněla

Hvězda reality show a podnikatelka Kylie Jenner (24) sdílela na sociálních video, ve kterém se chlubí jak těhotenským testem, tak i pupíkem. Svoje druhé dítě čeká s rapperem Travisem Scottem (30).

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy